drag duel

Garoos

By Garoos on مرداد ۱۵, ۱۳۹۵

badge-g

نام بازی : drag duel

سازنده : فن گیمز

بازی drag duel در سبک درگ میباشد و به خوبی پیاده سازی شده است و میتوان گفت تمامی نکات این سبک را رعایت کرده گرچه ضعف هایی هم در قسمت هایی دارد ، ولی یکی از بهترین های سبک درگ است .ایده بازی تکراری بوده ولی این ایده و سبک بازی به خاطر طرفدار زیادی که دارد تمام نشده و هم چنان طرفداران خود را دارد ، گیم دیزاین و روند مرحله ای بازی هم تکراری بوده و خلاقیتی در این بازی هم مشاهده نمی گردد . بازی دارای بخش های داستانی  ، مسابقات نردبانی ، انلاین و دوئل است که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارد. بخش داستانی جالب نبوده ممکن است با مسابقات عادی برای شما فرقی نداشته باشد  توسعه دهنده باید میتوانست رنگ بوی بهتری را به شخصیت های بخش داستانی دهد تا گیمر را بیشتر جذب کند. گیم پلی بازی های درگ برای بسیاری کاربران مخصوصا ایرانی همیشه جذاب بوده است و باید بگوییم این  . مدل سازی بازی به خوبی هرچه تمام انجام شده و جزو نکات خوب این بازی محسوب می شود .صدا گذاری بازی هم به خوبی هرچه تمام انجام شده صدای ماشین ، موسیقی متن همه و همه این بازی را به یک بازی با کیفیت تبدیل کرده است. سیستم ارتقا ماشین هم کامل است شما میتوانید قسمت های مختلف ماشین را ارتفا دهید یا ماشین خود را برای مسابقات و تاثیر بیشتر بر روی حریفان سفارشی کنید . مشکل این بازی طراحی رابط کاربری و رعایت نشدن تجربه کاربری مناسب است که در قسمت سفارشی سازی وقتی میخواهید طرحی را برروی ماشین امتحان کنید باید تک تک بر روی گزینه ها کلیک کنید تا طرح را ببینید در صورتی که باید پیش نمایشی از طرح مورد نظر در گزینه ها باشد تا گیمر گیج نشود. همچنین جای گیری دکمه ها کمی بد بوده و انتخاب را سخت کرده است. تکسچر ها و طراحی های گرافیکی گاراژ و قسمت های مختلف بازی هم ایراد چندانی ندارد و مناسب است .

توضیحات سازنده :

رانندگی را از دوازده سالگی شروع کردم و همیشه عاشق جاده، سرعت و ماشین‌های اسپرت و طعم شیرین پیروزی بودم. Drag Duel به همین سادگی و با این جمله کوتاه آغاز می‌شود و از همان ابتدا کاملا نوید عنصری اعجاب‌آور را به ما می‌دهد که همه ما به گونه‌ای عاشق آن هستیم؛ عاشق واژه‌ای که به آن سرعت می‌گویند و هر بار که شنیده می‌شود در ذهن شنونده جنون و هیجان را بیدار می‌کند. Drag Duel نیز بی‌وقفه سعی دارد تا چنین حسی را برای گیمرها زنده کند و آن‌ها را برای لحظه‌ای از زندگی روزمره خود جدا کرده و بمب آدرنالین را در رگ‌های آن‌ها منفجر سازد.

 

ایده ۰٫۵
گیم دیزاین ۰٫۵
داستان ۰٫۵
خلاقیت ۰٫۵
گیم پلی ۱
پیاده سازی فنی ۱
گرافیک ۱
انیمیشن ۱
صدا گذاری ۱
رابط کاربری ۰٫۵
مجموع امتیاز

۷٫۵

Good

  • مدل سازی مناسب
  • صداگذای خوب

Bad

  • رابط کاربری مناسب نیست
7.5

1 Comment

  1. بازی متوقف شده و وارد بازی نمیشه لطفا کمک کنین

    جواب دادن

ثبت دیدگاه

ایمیل شما پیش ما محفوظ است فیلد های ستاره دار اجباری است *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Sign In

Lost Password