شمشیر تاریکی : اخرین جنگاور به زودی در کافه بازار

شمشیر تاریکی : اخرین جنگاور به زودی در کافه بازار

 

به گفته شرکت بازی سازی فن افزار بازی شمشیر تاریکی : اخرین جنگاور که در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران  عنوان بهترین بازی سال ایران را به خود اختصاص داد ، از تاریخ ۷ آذر ۱۳۹۵ در کافه بازار در دسترس کاربران قرار میگیرد.

داستان بازی :

تاریکی و هرج و مرج یک بار دیگر در دنیای انسان‌ها نفوذ کرده است. عهد بسته شده در زمان‌های بسیار قدیم و تقریباً فراموش شده، شکست خورده است. در حال حاضر، سه قبیله در مبارزه‌ای خشونت آمیز در تلاش برای غالب شدن بر دنیا هستند.

نشان جادویی تقریباً به  طور کلی دوباره ساخته شده و این وظیفه بر شانه‌های کورو قرار گرفته تا تعادل را در این شرایط بازگرداند. تمام آموزش‌هایی که او دیده به این لحظه منتهی شده اند، جایی که سرنوشت دنیا در دستان به خون آغشته شده‌‌ی او باقی خواهد ماند.

shadow-blade-reload3    shadow-blade-reload

ویژگی‌های کلیدی بازی :

– مبارزه نینجایی: دشمنان خود را با فنون نینجا و با مهارت خود در انواع سلاح های نینجایی نابود کنید

– سکوبازی سریع و برق آسا: فقط یک نینجا می تواند با این سرعت از موانع موجود، بدون باقی گذاشتن ردی از خود عبور کند.

– بیش از ۵۰ مرحله چالش برانگیز

– خط داستانی با روایت به صورت کمیک متحرک

– کمپین های داستانی و حالت های (مدهای) چالشی

– دارا بودن یک ویرایشگر کامل برای مراحل بازی که به شما امکان طراحی مراحل مخصوص به خود و به اشتراک گذاری آن با دوستان را می دهد

Garoos
By

ثبت دیدگاه

ایمیل شما پیش ما محفوظ است فیلد های ستاره دار اجباری است *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>