دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منصوب شد

دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منصوب شد

«محمد حاجی میرزایی» طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منصوب شد.

هفتمین دوره این جشنواره همانند سال گذشته در پایان سال برگزار می‌شود تا بازی‌سازان بتوانند از جریان رسانه‌ای و حمایتی جشنواره برای فروش محصولات‌شان در تعطیلات سال نو بهره‌برداری کنند.

محمد حاجی میرزایی دبیر این دوره از جشنواره، عضو هیئت مدیره و معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است و سابقه‌ای طولانی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای دارد.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران رویکرد حمایت از بازی‌های ایرانی جدی‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود. مدت زمانی برگزاری جشنواره بیش از یک ماه است و علاوه بر بازی‌سازان، گیمرها نیز می‌توانند در جشنواره شرکت کرده و جایزه بگیرند. در واقع هدف از برگزاری جشنواره امسال تنها به برگزاری یک مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به بازی‌سازان ختم نمی‌شود.

همچنین همزمان با جشنواره، برنامه مفصل حمایت و فروش بازی‌های موبایلی و پی‌سی ایرانی اجرایی می‌شود تا به توسعه بازار و فروش بیش‌تر این بازی‌ها منجر شود.

Garoos
By

ثبت دیدگاه

ایمیل شما پیش ما محفوظ است فیلد های ستاره دار اجباری است *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>